dátové

adaptér FO LC/APC SM QUAD GN (4x opt.spojka 4mm zelená)

..

3,86€ Bez DPH: 3,22€

Nie je skladom, Cena orientačná

adapter SC/PC simplex

..

1,02€ Bez DPH: 0,85€

Nie je skladom, Cena orientačná

čelo SC simplex

..

5,52€ Bez DPH: 4,60€

Nie je skladom, Cena orientačná

clinch Stud M3x10 for panel

..

0,30€ Bez DPH: 0,25€

Nie je skladom, Cena orientačná

dno káblové InTeg WME+prechod

..

46,79€ Bez DPH: 38,99€

Nie je skladom, Cena orientačná

kazeta optická 12 vl. s držiakom zvarov

..

3,84€ Bez DPH: 3,20€

Nie je skladom, Cena orientačná

modul optický TL-SM311LSMiniGbic/SFP singleLC/PC

..

36,60€ Bez DPH: 30,50€

Nie je skladom, Cena orientačná

modul ukončovaci pre optiku pigtail LC/UPC 9/125 1m

..

2,10€ Bez DPH: 1,75€

Nie je skladom, Cena orientačná

modul ukončovaci pre optiku pigtail SC9/125 1m

..

2,10€ Bez DPH: 1,75€

Nie je skladom, Cena orientačná

ochrana zvaru optiky 45mm 2,5

..

1,68€ Bez DPH: 1,40€

Nie je skladom, Cena orientačná

panel napájací ACAR 19" 8x230V s prep. ochranou

..

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Nie je skladom, Cena orientačná

panel napájací ACAR 8x230V s prep. ochranou

..

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Nie je skladom, Cena orientačná

panel napájací Intellinet 19" 8x230V s prep. ochranou

..

33,30€ Bez DPH: 27,75€

Nie je skladom, Cena orientačná

panel vyvezovací 1U 4-okový kovový čierny

..

6,34€ Bez DPH: 5,28€

Nie je skladom, Cena orientačná

patch-panel 19" NETRACK CAT5E STP 24-port naraž.

..

62,78€ Bez DPH: 52,32€

Nie je skladom, Cena orientačná

patch-panel 24p. SC simplex prázdny

..

30,01€ Bez DPH: 25,01€

Nie je skladom, Cena orientačná

patch-panel L "19" C6A STP 1U 24-port

..

105,65€ Bez DPH: 88,04€

Nie je skladom, Cena orientačná

patch-panel ON-EPLDN-F24BK C5e Vertical 19"-1U , DN Type, FTP, 24 Ports

..

51,42€ Bez DPH: 42,85€

Nie je skladom, Cena orientačná

patch-panel OptronicsPLUS CAT5E STP 1U 24-port

..

51,42€ Bez DPH: 42,85€

Nie je skladom, Cena orientačná

polica 19" 1U 250mm

..

11,28€ Bez DPH: 9,40€

Nie je skladom, Cena orientačná

polica 19" 2U 350mm, nosnosť 15kg

..

15,00€ Bez DPH: 12,50€

Nie je skladom, Cena orientačná

polica 19" 2U 450mm sivá k dát.rozvádz.

..

16,21€ Bez DPH: 13,51€

Nie je skladom, Cena orientačná

post mounting for splice tray

..

1,14€ Bez DPH: 0,95€

Nie je skladom, Cena orientačná

rozvádzač dátový 12U 19" 600x400 výška 500mm

..

99,08€ Bez DPH: 82,57€

Nie je skladom, Cena orientačná

Zobrazenie 1 až 24 z 53 (3 stránok)