Myworld

 

Registrovať do Myworlds sa môžete aj u nás ,získajte tým aj informácie ako tento nákupný systém využívame my !

zašlite kontaktné údaje na našu mailovú adresu meluch@inkom.sk ,do predmetu správy nezabudnite napísať  "Lyoness" získate tím nielen cashback 3% +2,5% shoping points,ale aj informácie priamo z praxe ,čo ,kde ,ako, a hlavne výhodne nakúpiť.

Spoločenstvo Myworld (CashbackWorld) založené Hubertom Freidlom 2003, ponúka svojim členom peniaze späť z každého nákupu. Pôvodne začínala v štyroch krajinách, v súčasnosti sa vyvinula na internacionálnu spoločnosť ponúkajúcu všetkým účastníkom jedinečnú Win-Win situáciu. Myworld poskytuje globálnu sieť, z ktorej profitujú členovia aj partnerské spoločnosti. Členovia dostanú späť peniaze, zatiaľ čo partnerské spoločnosti získavajú lojálnych zákazníkov a radi im dávajú špeciálne výhody.

spol. Myworld je momentálne aktívna v 28 krajinách Európy ako aj v USA, v Kanade, Brazílii, Spojených arabských emirátoch, v Katare, v Južnej Afrike a v Ázijsko-pacifickej oblasti (Hongkong, Macao, Austrália, Filipíny, Thajsko) a teší sa celosvetovo z viac ako 2,4 milióna členov.

Nákupné možnosti u nás

ID svojej cashback karty zadajte do poznámky pri uzatváraní objednávky , caschback